نماشویی

همانطور که از نامش پیداست یعنی شستشوی نمای ساختمان که حدودا 20 سال میشود که در تهران و بعضا شهرستان ها استفاده میشود.

دستگاه های واترجت و واترسندبلاست ها با قدرت متغییر 200 بار و400 بار توانایی از بین بردن هرگونه گردو خاک و دوده ها را از نمای ساختمان میباشد همچنین برای از بین بردن جای لک آبشورها که به مرور در نمای ساختمان ها به وجود می اید را میتوان بسته به نوع نمای ساختمانی اعم از آجری سنگی سرامیکی و سیمانی با مصالح سیلیس و دیسکیلر از بین برد .

برای اطلاعات بیشتر در مورد نماشویی ساختمان میتوانید با شماره زیر تماس حاصل بفرمایید و یا در صورت تمایل در واتساپ و یا تلگرام پیام و عکس نمای خود را بفرستید.

برای شستشو نمای آجری میتوان از دستگاه واتر جت200 بار و برای شستشوی آجر بهمنی و کلیه آجرهایی که مقاومت بیشتری را دارند با دستگاه 400بار استفاده نمود.

در بعضی از ساختمان ها که نوساز میباشد جهت از بین برد گردو خاک میتوان فقط از آب خالی و دستگاه استفاده کرد ولی برای نمای آجری که بر روی آن سیمان و آب سیمان که شوره کرد باید از سیلیس نمره ریز استفاده کرد که در این صورت میشود نماشویی واتر سندبلاست که همراه آب و سیلیس میباشد اگر نمای ساختمان بعد شستشو دچار سفیدک شد میتوان با استفاده از چند نوع مواد بستگی به نوع آجر و زیاد و کم بود سفیدک استفاده نمود. گروه پیمانکاری نماشویی گنجی آماده ارایه تمام خدمات مربوط به نما میباشد جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس و یا در واتساپ و تلگرام پیام و عکس بفرستید که با شما بعد بررسی تماس بگیریم.

قیمت تعرفه نمای ساختمان بستگی به نوع نما که سنگی آجری شیشه ای و کامپوزیت و کثیفی نما میباشد که قیمت های گوناگونی را دارد اگر میخواهید قیمت  نماشویی ساختمان تان را به دست آورید کافیست آدرس موقعیت ساختمان را بفرستید تا با مراجعه حضوری و براورد شستشو در خدمت باشیم. البته باید بگوییم که خدمات شستشوی استخر را هم انجام می دهیم که این امر در کنار خدمات نماشویی می باشد و همکاران ما کار شستن استخر شما را به بهترین روش جهت از بین بردن رسوب ها و همچنین جلبک های سطح استخر استفاده می کنند و کافیست با همکاران ما در مجموعه در ارتباط باشید.

میتوانید برای مشاهده نمونه کارهای نماشویی ساختمان به لینک تصاویر مراجعه کنید و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس و یا در واتساپ و تلگرام پیام و عکس بفرستید که با شما بعد بررسی تماس بگیریم.

گروه برادران کفسابی گنجی با دستگاه های ایتالیایی مکس و لویگیتور600 و لقمه ساب ایتالیایی با تجربه بالغ بر 20 سال در حوضه ساب و ترمیم سنگ با دانش روز و تجهیزات به روز رسانی شده بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهیم آورد. لقمه های استفاده شده که بستگی به نوع سنگ دارد گاها بین 5 تا 20 کله سنگ استفاده میشود از تعداد بالا تماما از سنگ ها پد رزینی و اسفنجی های ایتالیایی استفاده شده و در نهایت با پودر درخشان کننده ک85 براقیت نهایی را به دست میاوریم به طوری که تمام اجسام موجود در و دیوار لامپ ها بر روی زمین منعکس میشود گروه کفسابی گنجی بازدید رایگان برای تهران را دارا میباشد و در شهرستان ها از طریق تلگرام یا واتساپ به شما توضیحات کامل را ارایه خواهیم کرد شماره تماس جهت تماس و واتساپ09121050053

البته که خدمات کفسابی در تهران به صورت کامل انجام می گیرد و این خدمات برای کفسابی واحد ، کفسابی راه پله ها ، کفسابی پارکینگ ، کفسابی آشپزخانه و سرویس بهداشتی ها و حمام ها و … انجام می گیرد در زیر دو نمونه از خدمات کفسابی واحد را مشاهده می کنید که سطح کف پارکت می باشد و این خدمات به صورت تخصصی و با دستگاه های مخصوص انجام گرفته است.

تماس مستقیم